ART / Lithographs / Litograph 8078374
nr 807 8374
LITOGRAPH (F)
Alf Olsson, unsigned, subject size: 39x45,
Alf Olsson, osignerad, motivets mått: 39x45
300
SEK 150
Monday February 11 2013
at 20:47:08
11/2 17:25:52
100 kr
11/2 20:40:28